Контейнер для зберігання 410х275х187 мм (об'єм 15 л) Stars Plast 94010
Пластикові ящики для зберігання дуже зручні своєю універсальністю.
Ящик можна використовувати для різних продуктів. Причому ці самі продукти в пластикових ящиках для зберігання зручно не тільки безпосередньо зберігати, а й транспортувати з місця на місце, використовувати як в домашніх умовах, так і на робочому місці. Вони дозволять упорядкувати та організувати Ваш робочий простір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 15 л |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 187 мм |
| Виробник | StarsPlast |
| Країна виробник | Азербайджан |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,40 ₴


