Pasabahce Каструля скляна з кришкою Боркам 34х19х9см (3л+3л) 59072
Borcam – турецький бренд скляного посуду. Завдяки екологічності скла, цей посуд стане незамінним рішенням для тих, хто стежить за своїм здоров'ям.
Ємності для розігріву Borcam виготовлені із жароміцного скла. Нагрівати жароміцний посуд можна до 300 °C, охолоджувати до -40 °C. Термостійке скло витримує перепад температури до 170 градусів. Ідеально гладкі, непористі стінки форми для випічки, каченята, лотка або каструлі з жароміцного скла не вбирають запахи, жир або присмаки приготовлених страв. Привабливий дизайн скляного посуду дозволяє подавати страви на стіл одразу з печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340 мм |
| Форма | Овальна |
| Кришка | є |
| Зберігання в холодильнику | True |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Використання в мікрохвильовці | True |
| Ширина | 190 мм |
| Висота без кришки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484,70 ₴


